איך 4Deal פועל

 

 

אז איך זה עובד?

האינטרנט הביא למהפכה צרכנית. היום כבר לא צריך לצאת מהבית, לחפש חנייה, לעבור חנות חנות כדי לעשות סקר שוק או להתמודד עם מוכרים דעתניים שמנסים לדחוף לך מוצרים שאינך צריך כלל. היום, זירת המסחר באינטרנט מאפשרת לקנות כמעט הכל- החל ממוצרי סופר ועד מכוניות, רהיטים, מוצרים לילדים, בגדים, מכשירים חשמליים, מחשבים ועוד. האינטרנט מציע מספר שיטות קנייה: מכירה ישירה, מכירות פומביות, מכירות קבוצתיות ומכרזים. החיסכון הכספי בקנייה באינטרנט לא נובע רק מהנוחות של קנייה מהבית, אלא גם בקלות בה ניתן לערוך סקר שוק וללמוד על המוצרים, על היתרונות והחסרונות של כל מוצר וכמובן היכן ניתן לרכוש את המוצר הספציפי הזה במחיר הנמוך ביותר. בין אם זה מסךLCD , מחשב כף יד, נגןMP3 או דירה חדשה - הכל אפשר להזמין באמצעות האינטרנט במחיר משתלם יותר מזה שברשתות קמעונאיות

 

קצת תשובות לשאלות שבטח כבר שאלתם את עצמכם...

מה זה פורדיל?

אתר פורדיל עוסק בקניות חברתיות משתלמות המביא לכם, לקוחותינו, את העסקאות הטובות ביותר בנושאי מזון, חופשות, ביגוד, אביזרים ועוד! וכל זאת ע"מ ליצורה חווית קנייה מהנה ללקוח ולהביא לקוחות חדשים לבתי העסק המופיעים באתר.

כיצד אוכל להתעדכן בדילים הכי טובים באתר בזמן אמת?

זהו תהליך פשוט! ע"מ לקבל את הדילים הטובים ביותר כל שעליכם לעשות הוא להצטרף לרשימת התפוצה שלנו במייל ואנו נדאג לעכן אתכם בדילים הכי שווים באתר! כמו כן, אתם מוזמנים להכנס לאתר שלנו דרך הסמארטפון שלכם ולהינות מהאתר בכל מקום, ובכל זמן שתרצו.

מהי קנייה קבוצתית?

ע"מ להביא ללקוחותינו את המחירים הטובים ביותר לעיתים עלינו להבטיח לבית העסק מס' קונים מינימאלי. כלומר, אך ורק אם ירכשו את המוצר מספר אנשים מינימאלי העסקה תצא לפועל. במידה ולא הצלחנו להשיג את היעד, הלקוח לא יחויב והעסקה לא תתממש. כמו כן, במידה והגענו למס' קונים המשביע את רצונו של בעל העסק, בעל העסק יכול להחליט ע"פ שיקול דעתו להוריד את המספר המינימאלי של הרוכשים.

השוברים שלי

מתי אוכל לממש את השובר?

את השובר / הקופון ניתן לממש כבר ביום העסקים שאחרי הקנייה אלא אם כן צוין אחרת בפרטי הקופון.

האם יש תוקף לשובר? ומה עושים כשפג התוקף?

כן, לשובר יש תוקף. תוקף השובר הינו עד חצי שנה מיום הרכישה או עד התאריך שצוין בפרטי השובר.  בתום תוקף השובר לא יהיה ניתן לנצל אותו. לכן, זכרו שעליכם לנצל את השובר עד תום התוקף המופיע בפרטי הרכישה.

האם אוכל לקנות קופון כמתנה למישהו אחר?

בוודאי! אנו מדגישים בפני בתי העסק שהקופון יכול להימסר כמתנה אלא אם כן צוין אחרת בפרטי הקופון. תרגישו חופשי לפנק בקופון את חבריכם או את בני המשפחה.

רכשתי קופון / שובר, כיצד אני מקבל אותו?

את הקופון תוכלו לראות תחת הקישור "הדברים שלי" בלשונית "הקופונים שלי" ומשם נשאר לכם רק להדפיס אותו ולהינות.

כיצד אני מממש את הקופון?

במקרה של הזמנת מוצר, הקופון ממומש באופן אוטומטי לאחר שליחת המוצר ללקוח. במקרה של שובר המצריך את הגעתכם אל בית העסק (לדוגמא: מסעדה) עליכם להדפיס את הקופון ולהגיע עמו לבית העסק. אופן מימוש הקופון מופיע בפרטי כל קופון אותו אתם רוכשים.